V úterý 11. listopadu se naši starší žáci zúčastnili okrskového kola ve florbalu v Mikulovicích. Po neúspěchu z loňského roku, kdy jsme jasně prohráli se všemi soupeři, jsme čekali, jak dopadneme letos. Naši školu reprezetovali Vojta Zajac v bráně, Tomáš Bračík, Vojta Bravenec, Marek Fidrich, Jarek Lučan, Nela Kavková, Zuzka Malaníková a Ema Strýčková.