Míčový souboj družstev (1. stupeň)
MŠ - Měření zraku, Loutkové divadlo z Opavy
Pololetní prázdniny
MŠ - Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
6. lekce plavání
MŠ - Zahájení plaveckého výcviku
Návštěva pošty v Supíkovicích
7. lekce plavání
MŠ - 2. lekce plavání
8. lekce plavání
MŠ - 3. lekce plavání
MŠ - Maškarní karneval

Úvod > Školní jídelna > Informace pro žáky a rodiče

Informace pro žáky a rodiče

Vážení strávníci.

Zdravíme Vás v novém školním roce z naší školní kuchyně ve stejném složení – vedoucí p. Kolaříková, hlavní kuchařka p. Radová a kuchařka p. Beňová.

I v letošním školním roce zůstanou zachovány doplňky oběda, ať už saláty, ovoce, moučníky, kompoty či mléčné dezerty.

Zavádíme novinku - jednou měsíčně, kdy Vám vaříme sladké jídlo, budeme nabízet i nesladkou alternativu. Samozřejmě bezmasou, abychom dodržely pro děti předepsaný jeden bezmasý den v týdnu. První zkušební varianta už má své kladné ohlasy. I nadále zůstanou omezeny sladké nápoje a jako přídavek pití zůstává pouze neslazený nápoj.

I nadále budeme hledat pro Vás nové receptury a zařazovat tak do jídelníčku kromě osvědčených stálic i novinky.  Případné návrhy, nápady a postřehy si od Vás rádi vyslechneme.

Platby obědů můžete stále uskutečňovat dvojím způsobem: v hotovosti u okénka kanceláře p. vedoucí nebo bezhotovostně  - zřízením „svolení k inkasu“ na svém účtu (podklady k vyzvednutí u vedoucí ŠJ). Upřednostňujeme bezhotovostní platební styk.

Věříme, že nám i v tomto školním roce zachováte přízeň.

Vaše školní jídelna

Ceny stravného od 1.9.2022