Míčový souboj družstev (1. stupeň)
MŠ - Měření zraku, Loutkové divadlo z Opavy
Pololetní prázdniny
MŠ - Schůzka rodičů budoucích prvňáčků
6. lekce plavání
MŠ - Zahájení plaveckého výcviku
Návštěva pošty v Supíkovicích
7. lekce plavání
MŠ - 2. lekce plavání
8. lekce plavání
MŠ - 3. lekce plavání
MŠ - Maškarní karneval

Úvod > Základní škola > NOVINKY ZŠ

NOVINKY ZŠ

Čteme doma s rodiči - Pohádky z batůžku

2. třída se zapojila do projektu názvem "Čteme doma s rodiči - Pohádky z batůžku". Projekt/soutěž spočívá v tom, že třída dostane batůžek s knihami. Batůžek nebo jednotlivé knihy pak budou putovat mezi dětmi, ti si doma s rodiči nebo ve škole přečtou a prohlédnou knížky a následně ke knížce, která je nejvíce zaujala, nakreslí obrázek nebo vytvoří výtvarnou práci. Potom budou nejlepší obrázky vyhodnoceny a v kině proběhne vyhlášení nejlepších prací, vernisáž a nakonec promítání pohádky.

Dotace NPO

Naše škola měla možnost čerpat dotaci z Národního plánu obnovy, která byla zaměřena na digitalizaci. Mohli jsme tak zakoupit dotyková pera pro naše iPady, které usnadní práci žáků. Část dotace byla také využita na zakoupení licencí na interaktivní učebnice pro přírodopis na 2. stupni.