8. lekce plavání
Akce žákovské rady - 13:30 (organizuje 9. třída)

Úvod > Základní škola > Zprávy z akcí, novinky > OkK ve florbalu starších žáků

OkK ve florbalu starších žáků

Ve čtvrtek 16.11. vyrazili starší žáci na okrskové kolo ve florbalu na Gymnázium Jeseník. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů, hrálo se systémem "každý s každým" 2x8 minut. Dvě nejúspěšnější školy postupovaly do okresního kole. Naši školu reprezentovali Mikuláš Jati, Lukáš Burďák, Lukáš Feilhauer, Marek Juráš, Alexej Mančík, David Merčák, Tomáš Bračík, Matěj Březík, Pavel Strýček a Vojtěch Zajac. Jak je ze sestavy zřejmé, tvořili skoro polovinu družstva mladší kluci.

V prvním zápase jsme padli na domácí gymnazisty a prohráli jsme vysoko 1:11. Náš čestný úspěch vstřelil Tomáš Bračík. Po zklamání z prvního utkání jsme se střetli s Vidnavou. Prohráli jsme 2:3, naše branky vstřelili Marek Juráš a Mikuláš Jati. Zápas byl vyrovnaný a o naší porážce rozhodly bohužel naše vlastní chyby. V dalších zápasech s Žulovou a Javorníkem jsme vstřelili jediný gól, a to z hokejky Marka Juráše.

Přesto, že jsme nevyhráli žádný zápas a do dalšího kola nepostoupili, kluci mohou být se svým výkonem spokojeni. Oporou byl zejména Mikuláš Jati, dobré výkony podali i oba brankáři Lukáš Burďák a Vojta Zajac, dále Marek Juráš nebo Tomáš Bračík. Kluci nasbírali zkušenosti, které doufejme příště zúroční. Všem jim za reprezentaci školy děkujeme.

Tabulku můžete vidět dole, fotky pak v galerii.

Starsi zaci.xlsx