Dotazník chutí

Chutnalo jim.

Pokaždé, když zavítají na náš obecní úřad auditoři z Krajského úřadu Olomouckého kraje, stravují se v naší školní jídelně. Nejinak tomu bylo i letos 4. května.

Přestože byl náš tým oslaben o nemocnou "stálici" paní Radovou, opět jsme se nenechaly zahambit a obstály jsme se ctí. Nejenom pochvala z jejich úst, ale i zcela prázdné talíře dokazovaly jejich spokojenost. Toto nás vždy potěší a vleje nové síly do žil. Náš "nováček" - paní Beňová - může být spokojena, že v této první, zatěžkávací zkoušce, obstála na výbornou.

A co Vy, co ještě obědy neodebíráte? Nechejte se inspirovat a přihlaste se také k odběru obědů. Uvidíte, že budete rovněž spokojeni.

Věra Kolaříková, ved. školní jídelny