Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Škola hrou

Škola hrou

V úterý po Velikonocích se nikomu nechce vstávat do školy, tak jsme si tento den trošku „oživili“ programem ŠKOLA HROU. Žáci si předem vybrali dvě z nabízených aktivit, kterých se ten den zúčastnili. Netradičně a hravě plnili úkoly, pracovali, zpívali, vyráběli, skládali, řešili netradiční úlohy, hledali nápovědy, objevovali hesla, kódy.
     Na prvním stupni byly v nabídce tyto dvouhodiny

 Zobrazit celý text

Projektový den 9. třída


Žáci 9. třídy se poslední vyučovací den sešli v plném počtu a společně jsme se připravovali na nejkrásnější den v roce, na Štědrý den. Nejprve jsme ve třídě vyráběli visačky na dárky, poté jsme ve školní dílně tvořili vánoční aranžmá na stůl do interiéru. Při tvoření jsme poslouchali vánoční koledy. Vše jsme zakončili společným obědem, který sestával z několika druhů pizzy, každému podle chuti.

 Zobrazit celý text

Projektový den 7. třída

Projektový den- 7. třída

        Bylo úterý, projektový den, a já jsem se svými spolužáky i s paní učitelkou dělala tolik věcí. Začali jsme tím,

 Zobrazit celý text

Projektový den 8.třída

Projektový den

Ve středu 22. 12., tedy v poslední školní den před vánočními prázdninami, se konal projektový den, kdy každá třída měla jinou, svou vlastní činnost. Pro nás, jako 8. třídu, si pan učitel Deglovič nachystal vyrábění svícnů ze dřeva v dílnách. Po krátké procházce,

 Zobrazit celý text

Projektový den 6. třída

Na projektovém dni si žáci vytvářeli nejrůznější přání za pomocí vlastních fotografií a různorodého pozadí, které si sami vybrali. Do své aktivity zapojili i paní ředitelku, která si s nimi také udělala velmi pěknou fotografii. 

 Zobrazit celý text

Projekt "Přikrmování zvěře v zimě"

Projektový den Přikrmování zvěře v zimě 

byl realizován se všemi žáky 1. stupně ZŠ a panem Jaroslavem Lučanem, lesním dělníkem (OSVČ) a členem Mysliveckého sdružení Johanka-Stará Červená Voda. V rámci zimních vycházek ke krmelci se často setkáváme s

 Zobrazit celý text
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies