Poděkování p.uč. Zykmundové

Dobrý den paní učitelko, je mi líto, že tak nemohu učinit osobně, ale chtěla bych Vám moc poděkovat za péči o mého syna a jeho vzornou přípravu k přijímacím zkouškám. Děkuji také i všem učitelům, kteří se na jeho vzdělávání podíleli.Já moc děkuji za všechno a přeji Vám i celému učitelskému sboru zasloužený odpočinek, krásné prázdniny, hezkou dovolenou a mnoho sil a dobrého zdraví do dalších let. Z.J.

Dobrý den, paní Zykmundová, chtěla bych Vám poděkovat za trpělivost s mým synem. Přeji štěstí, zdraví a hodně odpočinku. A.M.

Dobrý den, děkuji Vám za vše, co jste pro naše děti udělala, zejména pak za vzornou přípravu k přijímacím zkouškám. K.K.

Publikováno: pondělí 29. června 2020 11:46