Poděkování

Po skončení třídní schůzky 8. třídy jsem si na SKYPU přečetla následující:
Mějte se taky pěkně a děkujeme Vám i všem ostatním učitelům. Samozřejmě se těšíme až budou moct jít děti do školy, chybí jim to, ale online výuku beru jako novou zkušenost a přípravu na SŠ. (J.J.)
To opravdu potěší.

PODĚKOVÁNÍ OBECNÍMU ÚŘADU

Žáci 2. a 3. ročníku děkují Obecnímu úřadu Velké Kunětice za dodání krásného smrčku do třídy. Uděláme si z něho nádherný vánoční stromeček. Děkujeme, Petra Kratochvílová

Poděkování p.uč. Zykmundové

Dobrý den paní učitelko, je mi líto, že tak nemohu učinit osobně, ale chtěla bych Vám moc poděkovat za péči o mého syna a jeho vzornou přípravu k přijímacím zkouškám. Děkuji také i všem učitelům, kteří se na jeho vzdělávání podíleli.Já moc děkuji za všechno a přeji Vám i celému učitelskému sboru zasloužený odpočinek, krásné prázdniny, hezkou dovolenou a mnoho sil a dobrého zdraví do dalších let. Z.J.

Potěšilo nás

Dobrý den paní K., chci Vám poděkovat za sebe i T. Je s Vámi moc spokojená a jinou paní učitelku by nechtěla, to jsem moc ráda. Přejeme Vám také krásné a pohodové léto a ještě jednou děkujeme za skvělý přístup k učení i k dětem.
S pozdravem K.

Jarko ahoj,

jsem moc ráda za domácí výuku přes Skype. Máme ji 3 krát týdně a musím říct, že SUPER. Jiřina s Petrou to vedou perfektně. Děti pracují úplně automaticky. Mluví "svým" jazykem... Např. v matematice přijíždí a odjíždí autíčka (vytváří se desítky a jednotky), já vůbec nevím, o co jde, ale děti úplně přesně ví. Opravdu, klobouk dolů. Kéž budou všichni rodiče spokojeni. Je to takový náhled na to, jak to probíhá ve škole.

Tak děkuji. Ségra z Ostravy mi nevěřila, že něco takového může fungovat, tak jsem jí to musela nahrát. Taky hleděla!

Hezké dny, M.

Dobrý den paní Mgr. Lašáková,
chtěl bych Vám jménem spolku FC Taran Supíkovice moc poděkovat za zapůjčení aparatury, kterou jsme mohli dne 14.9.2019 využít při slavnostním předání dárkové koše

:)

Dobrý podvečer paní učitelko,
děkuji za dnešní třídní schůzku, byla pro mě i manžela přínosem. Vám také přeji pevné nervy a máte náš obdiv.
Hezký den
Jarmila J. (adresováno p. uč. Kratochvílové)

Poděkování

Posílám velké poděkování všem učitelům, kteří se starali na Go kurzu o našeho Lukáška s jeho potravinovou alergií. Jako každý rok si kurz pořádně užil, je moc spokojený :) a já také - mám vždy veliký strach :). Děkuji  Gabriela B.

Zobrazit celý text

Dne út 17. zář 2019 19:59 uživatel Dana M. napsal:

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za umožnění hudební výuky v krásných prostorách na budově prvního stupně. Je to velmi inspirativní prostředí a opravdu nesmírný rozdíl oproti původní třídě. I dětem se tam hraje tak nějak radostněji a cítí se velmi dobře.