Potěšilo nás

Dobrý den paní Mgr. Lašáková,
chtěl bych Vám jménem spolku FC Taran Supíkovice moc poděkovat za zapůjčení aparatury, kterou jsme mohli dne 14.9.2019 využít při slavnostním předání dárkové koše

:)

Dobrý podvečer paní učitelko,
děkuji za dnešní třídní schůzku, byla pro mě i manžela přínosem. Vám také přeji pevné nervy a máte náš obdiv.
Hezký den
Jarmila J. (adresováno p. uč. Kratochvílové)

Poděkování

Posílám velké poděkování všem učitelům, kteří se starali na Go kurzu o našeho Lukáška s jeho potravinovou alergií. Jako každý rok si kurz pořádně užil, je moc spokojený :) a já také - mám vždy veliký strach :). Děkuji  Gabriela B.

Zobrazit celý text

Dne út 17. zář 2019 19:59 uživatel Dana M. napsal:

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za umožnění hudební výuky v krásných prostorách na budově prvního stupně. Je to velmi inspirativní prostředí a opravdu nesmírný rozdíl oproti původní třídě. I dětem se tam hraje tak nějak radostněji a cítí se velmi dobře.