Z naší školní kuchyně.

Vážení rodiče, žáci i ostatní strávníci naší školní jídelny.

Chtěla bych Vám jménem kolektivu školní jídelny popřát do Nového roku hodně zdraví, pohody a optimismu.

Určitě jste zaznamenali, že v naší školní jídelně došlo ke změnám. Přivítali jsme v našem kolektivu novou posilu - paní Beňovou, která je vyučená kuchařka. Spolu s ní a s paní Radovou bychom chtěly zvednout laťku našich obědů o stupínek výše.

Jistě jste si všimli, že se snažíme nejen zavádět nové receptury (ale nebojte se, o Vaše oblíbená jídla Vás nepřipravíme) ale také, že každý oběd má i navíc něco "do mističky".

Od pondělí do pátku to budou střídavě salát, kompot, moučník, mléčný dezert a čerstvé ovoce.

Již zaznamenáváme první kladné ohlasy, kdy se děti těší, co dobrého jsme pro ně do mističky zase připravily. Zároveň jsme omezily sladké pití, slazený čaj je častěji nahrazován vodou s citronem, minerálkou či perlivou vodou. Pokud je nápoj slazený, na přídavek je již neslazené pití.

Oceníme Vaše konstruktivní nápady a postřehy, jsme otevřeny debatě a rády zodpovíme Vaše případné dotazy.

Naše heslo pro rok 2022 :  "Ve dvou se to lépe táhne, ve třech ještě líp!"

Věra Kolaříková, vedoucí školní jídelny

CENY STRAVNÉHO OD 1.9.2020