Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vystoupení pro seniory 6/12 2019

Vystoupení pro seniory         6/12  2019

 Zobrazit celý text

Školní kolo Olympiády v českém jazyce

OkK ve florbalu mladších žáků

OkK ve florbalu mladších žáků

Ve středu 13.11. vyrazili naši mladší florbalisté na okrskové kolo AŠSK do Mikulovic. Hrálo se o postup do kola okresního. Naši školu reprezentovali Honza Janošek, Radek Kinscher, Kuba Merčák, Dan Gális, David Chromek, Franta Reimer a Simon Wadel.

 Zobrazit celý text

Školní družina informuje

Školní družina informuje

Ve čtvrtek 21.11. je ŠD v provozu pouze do 16:00 hod. (školení BOZP).

 Zobrazit celý text

Školní družina děkuje

Školní družina děkuje

Velké poděkování patři manželům Hrabovským za nákup a darování medailí, které použijeme při různých sportovních soutěžích. Jsme rádi, že touto cestou školní družinu podpořili. Za každou takovou podporu jsme velice vděčni. Touto cestou bychom také chtěli poděkovat paní Evě Kapustové a panu Miroslavu Strýčkovi za darování hraček. Další poděkování patří paní Krajčiové a panu S. Bračíkovi za darování materiálu pro práci ve školní družině. Vychovatelky ŠD

 Zobrazit celý text

Prezentace škol - Scholaris

Prezentace škol - Scholaris

Dne 7. listopadu jsme jeli s žáky 9. třídy na  Prezentaci škol – Scholaris, která se konala na SŠ gastronomie a farmářství v Jeseníku. Zde se žáci měli možnost seznámit s různými školami nejen z okresu, ale také z celého Olomouckého kraje. U jednotlivých stánků se představovaly různé školy, zástupci těchto škol podávali žákům informace a naše děti si odnesly domů spoustu informativních letáčků a propagačních materiálů. V tento den jsme také navštívili Hotelovou školu a obchodní akademii v Jeseníku a také jsme si prošli SŠ gastronomie a farmářství.

 

 Zobrazit celý text

Minikopaná Jeseník

Okresní kolo v Minikopané

Ve středu 16.10. vyrazli naši fotbalisté na okresní kolo Minikopané do Jeseníku. Naši školu reprezentovali Vanessa Kroščenová, Jakub Merčák, Laďa Polák, Martin Burďák, Lukáš Kret, Kamil Křivánek, Šimon Jati, Matěj Kozubík a Dominik Kroščen.

 Zobrazit celý text

Školní družina informuje

Školní družina informuje.

Ve dnech podzimních prázdnin, tj. 29.10. a 30.10. nebude školní družina v provozu z důvodu malého zájmu ze strany rodičů. 

 Zobrazit celý text

Koncert populární hudby

Koncert populární hudby

Dne 23. října proběhl na naší škole výchovný koncert populární hudby. Do školy přijela paní Anna Beťáková, učitelka hudby,  se svými dvěma bývalými žáky. Ti zazpívali dětem z 1. i 2. stupně populární písně jak známých interpretů, tak i dvě písně z vlastní tvorby  Peppy Khola a jednu píseň Zuzany Glaušové. Na závěr si všichni společně zazpívali písně Michala Davida. Dětem se koncert velmi líbil.

                                                                                                            Mgr. Ema Zykmundová

 Zobrazit celý text

Beseda o nebezpečí, které číhá přes sociální sítě

     V loňském školním roce jsme byli zařazeni mezi školy, které získali dva programy z projektu E-bezpečí zdarma. 15. 10. přijel pan Kubala a besedoval s našimi žáky na téma kyberšikana a kybergrooming. Myslím si, že beseda byla velkým přínosem hlavně pro mladší žáky, kteří se chovají na počítačových sítích mnohdy naivně.

 Zobrazit celý text
Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies