Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Ze školní družiny

 

Malý zahradník - projekt ŠD

9. a 10. 3. děti z velké školní družiny řízkovaly rostliny.Tento projekt ve školní družině běží již druhým rokem. Loni děti vypěstovaly školní muškáty, které zdobily okna naší školy. Letos jsem se rozhodla, že se naučíme množit jednak letničky, ale i pokojové rostliny. Sadili jsme společně voskovky, muškáty a kalanchoche o které se budou děti starat až do května, kdy je potom věnujī maninkám ke Dni matek.

 Zobrazit celý text

SCHŮZKA V MŠ

Ze školní družiny

Pečení štrůdlu v naší kuchyni

Děti z malé školní družiny ve středu 9.3. upekly štrůdl ve školní kuchyňce. Děti pečení zvládly, zítra budeme péct pizzu a zkusíme i jiné dobroty. 

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

 

Tulipánky pro maminky k MDŽ

V úterý 8.3. jsme v družince vyrobili tulipány pro maminky k MDŽ.

 Zobrazit celý text

Recitace na 1. stupni

Recitační soutěž na 1. stupni

Po covidové dvouleté přestávce jsme na prvním stupni uspořádali soutěž v recitaci. Málokdo z dětí tedy měl zkušenosti, mnozí se kvůli tomu ani nepřihlásili. Velmi si proto vážíme těch, kteří se do soutěže přihlásili. Vybrali si různé texty- vtipné, smutné, strašidelné. Byli jsme svědky pestrých vystoupení. Jak to všechno dopadlo? Kategorie 4. a 5. třída: 1. Jana Leifertová, 2. Ema Strýčková, 3. Zuzana Malaníková. Kategorie 2. a 3. třída: 1. František Jati, 2. Pavel Hečko, 3. Adam Zajac. Kategorie 1. třída: 1. Barbora Bednářová, 2. Markéta Jurášová, 3. Nikolas Feilhauer. Blahopřejem a doufáme, že příští rok bude více statečných, kteří si rádi zasoutěží o diplomy a knižní odměny. 

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

Tvoření pro děti - 7. 3. 2022

Ve tvoření si děti vytvářely tulipány, kterými obdarují své maminky a babičky k MDŽ. Kytičky se povedly, maminky a babičky určitě potěší.smiley

 Zobrazit celý text

MŠ slaví Masopust

Tvoření pro děti

Tvoření pro děti.

Děti ve výtvarném kroužku,který pracuje pod školní družinou každé pondělí rozvíjí své výtvarné dovednosti. Rozhodli jsme se, že vás prostřednictvím školních stránek necháme nahlédnout do jeho činnosti. Tento kroužek  je na naší škole již spoustu let a stále se těší oblíbenosti ze strany dětí. Pokud vás zajímá, jak kroužek pracuje,můžete každý týden na našich stránkách kouknout, jak se nám daří.smiley 28. 2. jsme vyráběli koťátka. 

 Zobrazit celý text

Školní družina - učiliště

V úterý 15.2. jsme s dětmi navštívily Odborné učiliště v Lipové, kde nám paní vedoucí Lenka Bašná připravila suroviny a děti z těchto surovin udělaly pochutiny. Pracovaly ve třech skupinách, kdy jedna vyrobila pomazánku, druhá skupinka nám připravila salát a třetí skupinka něco sladkého. Děti pokrmy naservírovaly a poté jsme je společně všichni ochutnávaly. Tento výlet byl dětem uskutečněn v rámci projektu Šablony 2 a moc se jim líbil. Kateřina Kubáňová  

 Zobrazit celý text

Vyhlášení konkursního řízení

Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies