Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Formela

Formela Cup

V pátek 18.3. vyrazili naši mladí fotbalisté z 1. stupně na Formela Cup do Javorníku. Naši školu reprezentovali Vojta Zajac, Natálka Hrabovská, Jarek Lučan, Pavel Strýček, Pavel Hečko, Dominik Mančík, Viktor Banáš a Patrik Šarman.
V základní skupině jsem se střetli hned v úvodním zápasu s domácím Javorníkem. Domácí byli jasně lepší a porazili nás 8:0. Hráli jsme hrozně zakřiknutě a spíše sledovali, jak hraje soupeř. Ve druhém utkání jsme se postavili Bernarticím. Náš výkon byl nepatrně lepší, přesto jsme opět prohráli, tentokrát 0:4. Na hřišti ale byla vidět z naší strany snaha, zlepšený pohyb i pokusy o souhru.
Dvě prohry v základní skupině nás odsoudily do zápasu o 11. místo. K našemu překvapení soupeř nečekaně odjel, takže zápas byl kontumován v náš prospěch a umístili jsme se tak na konečném 11. místě.
Článek pořadatelů o turnaji si můžete přečíst v přiloženém souboru.
Všem našim hráčům děkuji za reprezentaci školy a TJ Tatran Supíkovice za zapůjčení sady dresů.

A. Ďopan

Článek.pdf

 

 Zobrazit celý text

Den otevřených dveří

Ze školní družiny

Tvoření pro děti - 23. 3.

Dnes děti pracovaly s přírodninou, ze které si umotaly proutěné houpačky a vytvořily tak jarní dekoraci s roztomilým kuřátkem.

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

Věnce z přírodnin

V březnu se děti z velké  školní družiny naučily nové technice- motání věnců z přírodnin. Společně jsme si nastříhali šlahouny psího vína a pak si každý  namotal svůj vlastní věneček. Tuhle techniku dělaly děti poprvé a myslím, že se jim dařilo.

 

 Zobrazit celý text

Provoz MŠ

Dopravní výchova v MŠ

Plavecký kurz

Plavecký kurz

Od 6. ledna do 17.března proběhl pro žáky 2., 3. a 4. třídy plavecký výcvik. Plavat jsme jezdili do České Vsi a zúčastnili se všichni žáci jmenovaných tříd. Od šesté lekce nás doplnily i tři děti ze školky. Plavčice nám dělaly paní Banášová a paní Wolná.
Hodiny byly vždy nachystané a byl v nich prostor pro výuku i pro zábavu, soutěže a hry. Kurz byl zakončen "přezkoušením" a všechny děti obdrží mokré vysvědčení a získají titul želva, kapr či delfín podle počtu uplavaných metrů.

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

Tvoření pro děti

V pondělí 14.3. si ve výtvarném kroužku děti vyrobily tyto krásné, kudrnaté ovečky.

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

Pečení pizzy v malé družině

V pátek 11.3. si děti z malé družiny s paní vychovatelkou Kubáňovou upekly pizzu s kukuřicí. Příště by rádi upekly něco sladkého, třeba muffiny? 

 Zobrazit celý text

Ze školní družiny

Předávání cen za výtvarné soutěže. 

11.3. se celá škola sešla po dlouhé době opět ve školní jídelně, abychom předali ceny za výtvarné soutěže,ve kterých naše děti uspěly. Hostem byl starosta obce Roman Bican, který dětem za obec Supíkovice přišel ceny předat.O umístění v těchto soutěžích jsme vás již informovali prostřednictvím časopisu Školáček. Bohužel kvůli covidové situaci a karanténám, jak školy tak školky, si musely děti na předání cen trochu počkat, ale dočkaly se. Spolupráce obce a školní družiny v těchto výtvarných soutěžích pokračuje již třetím rokem. Chtěla bych za tuto podporu vedení obce poděkovat. 

 Zobrazit celý text
Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies