Kašpárkův svět

Loutkové divadlo

Naše mateřská školka spolupracuje s MŠ Písečná. Společně se každoročně scházíme na divadelním představení.

V období kolem zápisů do mateřských škol se pravidelně naše děti přesouvají linkovým autobusem do Písečné. Máme možnost se takto sejít s dětmi sousední mateřské školky a společně shlédnout představení. Tentokrát k nám zavítala Zájezdová loutková scéna Kašpárkův svět se svým představením Když se čerti ženili.
Taková kulturní představení nebývají příliš častá, proto jsme rádi, že si s dětmi můžeme čas od času zopakovat pravidla slušného chování při kulturním vystoupení a také pravidla bezpečnosti při přesunech hromadnou dopravou.

Publikováno: čtvrtek 12. května 2022 07:12