Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Huberťák

27. ročník Hubertova poháru

V pátek 6. května jsme konečně po tříleté covidové pauze mohli uspořádat 27. ročník oblíbené meziškolní soutěže Hubertův pohár. Sjelo se na něm 8 základních škol okresu a 122 závodníků.

Soutěž proběhla za sice zamračeného, ale relativně suchého počasí. Startovali jsme na hřišti TJ Tatran Supíkovice a všichni běžci absolvovali trať dlouhou asi 2 kilometry. Na trati stříleli ze vzduchovky na dřevěné špalíčky, házeli granátem na cíl a překonávali vzdálenost mezi stromy na nataženém laně.
Soutěžilo se v jednotlivých kategoriích jednotlivců, ale závodníci na prvních třech místech získali pro svou školu body. Součet bodů všech žáků jedné školy pak určil celkové pořadí škol. Na přehledné výsledky se můžete podívat v přiloženém souboru.
Úspěšní závodníci obdrželi diplom, medaili a poukaz na zboží ve SportMaxu Jeseník. Všichni pak mohli svá unavená těla po běhu občerstvit párkem v rohlíku, pitím a oplatkem.
Děkujeme všem našim reprezentantům, kteří závod absolvovali, zejména pak Kubovi Merčákovi, který jako jediný dosáhl na medaili. Velké poděkování také patří TJ Tatran Supíkovice za bezplatné zapůjčení areálu a manželům Hečkovým za přípravu a výdej občerstvení pro všechny zůčastněné.

A. Ďopan

Výsledky HP.xlsx

 

Publikováno: středa 11. května 2022 12:41

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies