Organizace od 24.5.

Organizace školy od 24.5.

Tak konečně! :) Od pondělí 24.5. se vracíme k téměř běžnému provozu školy s těmito malými úpravami:

ZŠ:

• všechny třídy se budou učit prezenčně ve škole podle základního rozvrhu platného od září s drobnými omezeními v Tv a Hv
  • všichni žáci musí mít po celou dobu pobytu ve škole chirurgické roušky nebo nanoroušky
  • všichni žáci budou jedenkrát týdně (v pondělí ráno) testováni antigenním testem

ŠD:

• minulý týden nebylo na ranním provozu žádné dítě; žádáme tedy rodiče žáků 1. stupně, aby v případě, že mají o ranní provoz ŠD zájem, kontaktovali do pátku 21.5. svého TU. Pokud zájem nebude, ranní provoz zrušíme.

MŠ:

• v provozu bez omezení

ŠJ:

• v provozu bez omezení

Do všech prostor školy je i nadále zákaz vstupu cizích osob včetně rodičů dětí a žáků. Dále vás žádáme, abyste své děti neposílali do školy s příznaky respiračních onemocnění.

A. Ďopan

Publikováno: čtvrtek 20. května 2021 08:30