Organizace od 4.1.

Organizace školy od 4.1.

Vážení rodiče,

od 4.1. jsou podle pokynů MŠMT opět změny v organizaci výuky na základních školách. Na naší škole budou výuka a další běh školy organizovány takto:

ZŠ:

• od 4.1. bude povinná prezenční výuka pro 1., 2. a 3. třídu podle běžného rozvrhu (nebude se vyučovat hudební a tělesná výchova).
  • děti musí mít minimálně tři roušky. Budou je mít během celého pobytu ve škole i ve ŠD. Musí mít rovněž igelitový sáček na použité roušky.
  • 1. třída bude chodit do budovy předním vchodem, 2. a 3. tř. zadním vchodem.
  • ostatní třídy jsou od 4.1. vyučovány distančně. Rozvrh distanční výuky je shodný s rozvrhem platným od 18.11. a najdete ho v přiložených souborech zde, FB a v EŽK. Znovu upozorňujeme, že distanční výuka je podle školského zákona povinná!

ŠD:

• v provozu bude i školní družina.
  • ranní provoz z důvodu zamezení míchání dětí z různých skupin nebude.
  • odpoledne bude družina jako za běžného provozu do 16:55 hod.

ŠJ:

• školní jídelna bude rovněž v provozu.
  • kdo má zájem o obědy, musí si je 4.1. ráno zaplatit; přesnější pokyny budou ještě zveřejněny.
  • žáci, kteří zůstávají na distanční výuce a mají o obědy ve škole zájem, si pro ně mohou chodit do jídlonosičů v době od 11:00 do 11:15 hodin. Žádáme vás, abyste dobu dodrželi, aby nedocházelo k setkávání s jinými skupinami strávníků.

Rozvrh distanční výuky pro 4. a 5. tř. od 4.1.pdf

Rozvrh distanční výuky pro 2. stupeň od 4.1.pdf