Rozvrhy od 18.11.

Rozvrhy platné od 18.11.

Vážení rodiče a žáci,

jak jsme již avizovali, od středy 18.11. nastupují zpět do školy k prezenční výuce žáci 1., 2. a 3. třídy. Vyučování bude probíhat podle běžného rozvrhu. Tělesná a hudební výchova budou vyučovány s náhradním programem.

Všechny ostatní třídy zůstávají i nadále na distanční výuce. Pro oba stupně platí změněné rozvrhy. Pro 4. a 5. třídu se distanční vyučování přesunuje na dopolední hodiny, rozvrh druhého stupně je oproti minulé verzi mírně upraven. Oba rozvrhy najdete níže v odkazech.

Ještě upozorňujeme žáky, kteří zůstávají na distanční výuce a mají zájem o obědy ve škole, že si pro ně mohou chodit do jídlonosičů v době od 11:00 do 11:15 hodin. Žádáme vás, abyste dobu dodrželi, aby nedocházelo k setkávání s jinými skupinami strávníků.

Rozvrh distanční výuky pro 4. a 5. tř. od 18.11.pdf

Rozvrh distanční výuky pro 2. stupeň od 18.11.pdf