Organizace od 18.11.

Organizace školy od 18.11.

Vážení rodiče,

od 18.11. jsou podle pokynů MŠMT opět změny v organizaci výuky na základních školách. Na naší škole budou výuka a další běh školy organizovány takto:

ZŠ:

• od 18.11. se obnovuje povinná prezenční výuka pro 1., 2. a 3. třídu podle běžného rozvrhu (nebude se vyučovat hudební a tělesná výchova)
  • děti musí mít minimálně tři roušky. Budou je mít během celého pobytu ve škole i v ŠD. Musí mít rovněž igelitový sáček na použité roušky.
  • 1. třída bude chodit do budovy předním vchodem, 2. a 3. tř. zadním vchodem
  • ostatní třídy pokračují v distanční výuce. Rozvrh bude zveřejněn na webu, FB a v EŽK v úterý 17.11. Pro žáky těchto tříd jsou povoleny individuální konzultace ve škole. Mohou probíhat v případě zájmu po domluvě přímo s vyučujícím v dopoledních hodinách.

ŠD:

• v provozu bude i školní družina
  • ranní provoz z důvodu zamezení míchání dětí z různých skupin nebude
  • odpoledne bude družina jako za běžného provozu do 16:55 hod.

ŠJ:

• školní jídelna bude rovněž v provozu
  • ti, co chodí na oběd pravidelně, ho od 18.11. mají automaticky přihlášen a obědy jsou placeny z přeplatku minulého měsíce
  • kdo o oběd nemá zájem, odhlásí si ho

A. Ďopan

Publikováno: čtvrtek 12. listopadu 2020 17:15