Informace pro rodiče žáků I. stupně

Vážení rodiče,

od 25.5.2020 začne na naší škole probíhat vyučování žáků I. stupně. Po skončení vyučování začíná dohlídávání dětí ve 3 školních skupinách (nejedná se o školní družinu).

I. skupina - 1. třída - dohlídávání - asistent pedagoga M. Mančíková

II. skupina - 2. a 5. třída - dohlídávání - vychovatelka J. Urubková

III. skupina - 3. a 4. třída - dohlídávání - vychovatelka K. Kubáňová

Na vyzvedávání dětí jsou stanoveny 2 termíny, buď si dítě vyzvednete v 11:00 hodin po skončení vyučování, nebo v těchto dalších termínech, které musíte přesně dodržet:

2. a 5. tř. ve 14:40 hod.

3. a 4. tř. ve 14:45 hod.

1. třída v 14:50 hod.

Děti si vyzvedávejte před budovou I. stupně. Rodiče do školy nevstupují, děti před školu odvádí v daných časech pedagog. Pokud dítě bude odcházet ze školy samo, musí samostatný odchod předem písemně předložit vedoucí školní skupiny. Pro samostatně odcházející děti platí stejné časy odchodů. V jiných časových termínech, než jsou uvedeny, nelze děti vyzvedávat.

Publikováno: úterý 5. května 2020 10:24