Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

OK v přehazované

OK v přehazované

V pondělí 2.3. vyjeli naši reprezentanti v přehazované 1. stupně na okresní kolo, které se konalo v Žulové. Naši školu reprezentovali Nela Feilhauerová, Jakub Janošek, Alexej Mančík, David Merčák, Jan Vacenovský, Kateřina Stehlíková, Mikuláš Jati a Tomáš Richter.

Turnaje se zůčastnily čtyři školy - kromě nás ještě Stará Červená Voda, Vápenná a domácí Žulová. Hrálo se na dva vítězné sety.
V prvním utkání jsme se střetli se Žulovou, kterou jsme porazili celkem přesvědčivě. Zato opravdový boj nás čekal se Starou Červenou Vodou. Prohráli jsme tím úplně nejtěsnějším rozdílem 1:2 na sety, přičemž každý set skončil nejtěsnějším rozdílem 17:16. Opravdu nervy... :) V posledním zápase jsme si, s výjimkou druhého setu, který jsme nepochopitelně ztratili obrovským rozdílem, poradili s Vápennou.
Celý turnaj jsme tedy vyhráli a postoupili do krajského kola, které se mělo konat ve středu 11.3. v Šumperku. Všichni naši hráči si zaslouží velkou pochvalu a poděkování. Stejně velkým zklamáním však pro nás bylo zrušení krajského kola kvůli epidemii koronaviru a uzavření škol. Nezbývá, než doufat, že se krajské kolo uskuteční v náhradním termínu. Naděje je však velmi malá...

Výsledky OK přehazované.docx

Publikováno: čtvrtek 19. března 2020 09:40

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies