Uzavření školy

Z rozhodnutí vlády ČR a na základě mimořádného opatření MZDR ČR proti šíření koronaviru ze dne 10.3.2020 se s platností od 11.3. zakazuje osobní přítomnost žáků základních škol při výuce. Od středy 11.3. bude tedy škola zavřená, vyučování nebude probíhat. V provozu nebude školní družina ani školní jídelna.

Toto opatření platí do odvolání. Sledujte webovou a facebookovou stránku a elektronickou žákovskou knížku. Jejich prostřednictvím budou žákům zadávány úkoly na samostudium a dozvíte se termín nástupu do školy.

A. Ďopan, zástupce ředitele

Publikováno: úterý 10. března 2020 11:45