Recitace na prvním stupní

Naučit se zpaměti básničku není žádný velký problém. Ovšem krásně ji odrecitovat před diváky a porotou- to už chce pořádný kus odvahy. V úterý 25. února 2020 se sešli žáci a vyučující prvního stupně a 19 účastníků jim předvedlo svou naučenou báseň. Porota vybrala a odměnila tři nejlepší v každé kategorii: Klárku Neumannovou, Pavla Hečka a Dominika Mančíka v první třídě, Zuzku Malaníkovou, Emu Strýčkovou a Janču Leifertovou za 2. a 3. třídu a Mikuláše Jati, Terku Doleželovou a Kubu Janoška v nejstarší kategorii. Obdrželi poukázky do knihkupectví Domeček. Všichni zúčastnění si mohli vybrat záložku do knihy a ještě k tomu dostal každý oplatek.
Příští rok se určitě sejdeme a snad bude i více statečných recitátorů. Těšme se.                                      Krajčiová Irena

Publikováno: středa 4. března 2020 15:37