Školní kolo v recitační soutěži na 2. stupni

Školní kolo v recitační soutěži na 2. stupni

Ve čtvrtek 24. února proběhlo na 2. stupni školní kolo v recitační soutěži. Ve srovnání s loňskými roky se recitace zúčastnilo více soutěžících – tentokrát to bylo 11 dětí z 6. – 9. ročníku. Také výběr básní a přednes byl v letošním roce velmi pěkný a všichni soutěžící i porota byli s výkony spokojeni.

Umístění žáků 6. a 7. ročníku : na 3. místě se umístil Adam Komárek ze 6. třídy, na 2. místě Filip Kalianko ze 7. třídy a zvítězila Denisa Urubková ze 6. třídy. V kategorii 8. a 9. třída se na stupních vítězů objevili pouze žáci z 9. ročníku : na 3. místě Tereza Stehlíková, na 2. místě Kristýna Kalianková a zvítězil Šimon Jati.

Všem umístěným gratuluji a ještě bych chtěla poděkovat i ostatním soutěžícím, kteří sice nedosáhli na první tři místa, ale i jejich vystoupení byla pěkná a zaslouží si také pochvalu. Jsou to Petra Neumannová a Lenka Dunová ze 6. třídy,  Eliška Šulcová a Žofka Kratochvílová z 8. třídy a Daniel Jankes ze třídy deváté.

Mgr. Ema Zykmundová

Publikováno: pondělí 24. února 2020 12:57