29.11. A. Ďopan

OkK ve florbalu mladších žáků

Ve středu 13.11. vyrazili naši mladší florbalisté na okrskové kolo AŠSK do Mikulovic. Hrálo se o postup do kola okresního. Naši školu reprezentovali Honza Janošek, Radek Kinscher, Kuba Merčák, Dan Gális, David Chromek, Franta Reimer a Simon Wadel.

Turnaje se zúčastnilo 5 škol, tři nejlepší získaly postup do okresního kola. Hrálo se jedenkrát 15 minut systémem každý s každým. Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli proti Zlatým Horám, ten jsme prohráli těsně 1: 2. Naši branku vstřelil Dan Gális. Dva góly se nám podařilo vstřelit Mikulovicím. Jeden z nich dal Radek Kinscher, druhý Honza Janošek.
Přestože jsme skončili na pátém místě a žádný zápas jsme nevyhráli, zaslouží kluci pochvalu. Ani za nepříznivého stavu zápasy nevzdávali a vždy bojovali naplno.

Výsledky OkK ve florbalu mladších žáků.docx

Publikováno: neděle 24. listopadu 2019 19:16