4.11. A. Ďopan

15.11. A. Ďopan

15.11. I. Kašpárková

Král Habiny

V úterý 8.10. jeli čtyři naši žáci reprezentovat školu v orientačním běhu. smiley Opravdu. Tuto netradiční disciplínu si jeli vyzkoušet Eliška Šulcová, Tereza Stehlíková, Honza Vonc a Andrej Oprchal. Závod se konal v naší oblíbené destinaci - v Černém Potoce.

Nicméně pořadatelé se pojistili proti ztrátám žactva a na trať tak vyrazily dvojice. Závodu se zúčastnilo asi pět škol okresu. Na trati čekalo na závodníky množství klasických orientačních lampionů. Každá dvojice vyfasovala elektronický čip, kterým si "píchla" na startu, poté na každé kontrole a nakonec samozřejmě v cíli. Trasu bylo nutné proběhnout v určeném pořadí kontrol, nesmělo se přeskakovat. Každá dvojice musela rovněž najít úplně všechny kontroly, jinak hrozila diskvalifikace. Závodníci dostali na startu rovněž mapu s vyznačenou trasou závodu.
Při pohledu na naše dvojice mizející v lese nás napadaly chmurné myšlenky. Před startem byly pořízeny jejich "poslední" fotky. Nicméně oba naše minitýmy podaly skvělé výkony, neboť klučičí dvojice skončila na nádherném druhém méstě, holky byly jen o jediné místo horší! Všem čtyřem děkujeme za vynikající reprezentaci školy a gratulujeme k velkému úspěchu!!

Publikováno: neděle 13. října 2019 15:14