29.11. A. Ďopan

OK Atletického čtyřboje

Ve čtvrtek 26.9. se v Jeseníku na Nábřežce konalo okresní kolo Atletického čtyřboje. Naši školu reprezentovali mladší a starší žáci a starší žákyně. Mladší žákyně bohužel družstvo kvůli nemocem dohromady nedaly.

Atletický čtyřboj je soutěž pětičlenných družstev. Každý závodník absolvuje běh na 60 metrů a dlouhý běh podle věku - 600, 800 či 1000 metrů. Další disciplínou je hod míčkem, přičemž družstva starších žáků a žákyň se dělí a část týmu absolvuje vrh koulí. Poslední disciplínou čtyřboje jsou skoky, kdy půlka týmu jde na výšku a druhá půlka na dálku. Výkony jednotlivých závodníků jsou bodovány podle atletických tabulek. Umístění družstev je určeno podle počtu bodů, které jeho členové získají.
Družstvo starších chlapců bylo rovněž handicapováno nemocemi a navíc bylo díky nezodpovědnosti jednoho našeho žáka pouze tříčlenné. Všem, kteří naši školu reprezentovali, děkujeme.
Výsledky si můžete prostudovat v přiloženém souboru.

Výsledky OK Atletického čtyřboje mladších žáků

Výsledky OK Atletického čtyřboje starších žáků