Potěšilo nás

Dne út 17. zář 2019 19:59 uživatel Dana M. napsal:

Dobrý den paní ředitelko,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za umožnění hudební výuky v krásných prostorách na budově prvního stupně. Je to velmi inspirativní prostředí a opravdu nesmírný rozdíl oproti původní třídě. I dětem se tam hraje tak nějak radostněji a cítí se velmi dobře.

Dnes jsem s nimi byla nahoře ve druhém patře u klavíru, ale pak paní Koudelkovou napadlo, že by z provozního hlediska (kvůli odemykání budovy i úklidu) byla skvělá ta třída úplně dole. Třeba by tam časem šlo přestěhovat piano, které teď vlastně na druhém stupni bude nevyužité. Zatím si tam budu brát alespoň keyboard z hlavní budovy. Jsem za ten nový a krásný prostor opravdu velmi vděčná. Pod vidnavskou ZUŠkou zastupuji teprve od září a moc se zatím neorientuji, jak to tu všechno chodí, ale třeba by šlo časem sjednotit veškerou výuku ZUŠ do této třídy. Děti i rodiče by za to byli určitě vděční, ale nevím, jestli by to šlo uskutečnit i provozně (koordinace s družinami, větší pohyb v budově, vícero klíčů pro učitele...). Děti v Supíkovicích jsou nadané, krásně a s chutí zpívají, je radost s nimi pracovat. Je to nesmírná zásluha kantorů na Vaší škole, děti jsou po hudební stránce skvěle vedené...

Ještě jednou za sebe a své malé žáky velmi děkuji za tu radikální změnu a na oplátku nabízím, pokud bude potřeba, jakoukoliv pomoc s hudební přípravou pro Vaše akce.

S vděčností

Dana M