- Konverzace v Aj
- Tvořínek

GO kurz

Již tradičně jsme zahájili školní rok GO kurzem v Černém Potoku. Zúčastnilo se ho 65 žáků. Cílem kurzu je především usnadnit žákům vstup do nového školního roku a umožnit nový spolužákům, aby se seznámili a lépe poznali.

Na kurz jsme odjeli ve středu 4.9. ve čtvrt na 9 autobusy od školy. V Potoce nás čekalo jako vždy milé přivítání a bohatý program, který zahrnoval spoustu her a zajímavých činností od rána až do tmy. Zejména noční procházka byla pro některé děti hodně náročná. smiley Ubytování v chatkách hrozilo zimou, prý v noci nějaká byla, ale to jsme všichni po náročném programu spali a nic jsme necítili. Nakonec jsme všichni odjížděli spokojení a už se těšíme na další GO kurz!

Publikováno: pondělí 9. září 2019 14:01