29.11. A. Ďopan

Počet stránek:1 2 3 4

Školní družina děkuje

Poděkování patří paní Petře Joanidu a firmě DOKE, která nám darovala krásné vlny na háčkování. Tyto vlny použijeme s dětmi v projektu Šablony II.

Poděkování

Děti malé družinky společně s vychovatelkou Kubáňovou moc děkují za darování dětské kuchyňky Lídě a Stanislavu Bračíkovi.

Školní družina informuje

Ve dnech vánočních prázdnin nebude školní družina v provozu.

Vyhodnocení fotografické soutěže

Vyhodnocení celoroční fotografické soutěže

Dne 13. 12. 2019 byla na tradičním Koledování v parku vyhodnocena celoroční fotografická soutěž s názvem Tady jsem doma. Tuto soutěž organizovala školní družina ve spolupráci s obcí Supíkovice. O vítězce rozhodlo hlasování 89 našich občanů. Držitelkou mobilního telefonu a vítězkou soutěže se stala Kateřina Stehlíková s fotografií Pohled na kostel z parku. Kateřině gratulujeme a zároveň bychom chtěli poděkovat obci Supíkovice za darování hlavní výhry. Další poděkování patří SRPDŠ za darování cen do všech čtyř etap této soutěže, kdy každá z nich byla hodnocena zvlášť. Vznikla spousta krásných fotografií, které budou umístěny na stránkách obce.

Dále bychom chtěli touto cestou poděkovat všem, kteří si zakoupili vánoční dekorace vyrobené dětmi školní družiny na setkání seniorů a Koledování v parku. Utržená částka 5335,-Kč bude použita na činnost ŠD. Jsme rádi, že naše dekorace ozdobí vaše domovy, a že za ně sklidíme každoročně od vás kupujících pochvalu. Dále bychom chtěli poděkovat paní Janě Pudilové, která nám na obou akcích přišla vypomoci s prodejem. Dovolte, abych vám všem za školní družinu popřála klidné prožití svátků a mnoho zdraví a štěstí v novém roce 2020.                                              Jana Urubková

Vítězná fotografie

Školní družina informuje

ŠKOLNÍ DRUŽINA INFORMUJE

Dne 20.12.2012 bude provoz školní družiny ukončen v 15:30 hod.

Den otevřených dveří v 1. třídě

Poděkování

Děkujeme panu Burďákovi za vánoční stromeček. (7. třída)

Zobrazit celý text

Školní kolo Olympiády v českém jazyce

26. listopadu proběhlo školní kolo Olympiády z českého jazyka. Olympiády se zúčastnilo 8 žáků, 3 žáci z 8. třídy a 5 žáků z 9. třídy. Olympiáda  byla rozdělená na dvě části, část mluvnickou  a část slohovou.

Vystoupení pro seniory 6/12 2019

Vystoupení pro seniory         6/12  2019