Počet stránek:1 2 3 4 5

Sjednocení zadávání úkolů a videohovorů

Vážení rodiče a žáci,

informuji vás o sjednocení zadávání úkolů a videohovorů.

Zadávání úkolů na 1. stupni probíhá přes Elektronickou žákovskou knížku (EŽK), Komens tak, jak jste tomu byli zvyklí.

Na 2. stupni budou žákům úkoly zadávány přes EŽK, Dokumenty, kde najdete zápisy učiva a procvičení. V případě vypracování úkolu, jej zašlete na mailovou adresu příslušného učitele.

V obou případech musíte znát heslo pro přihlášení do EŽK. Pokud jste ho ztratili, kontaktujte pana Ďopana.

Heslo EŽK

Všichni žáci, kteří ztratili přístupové heslo do EŽK, mohou kontaktovat mě prostřednictvím mailu či telefonu, heslo dostanou.

A. Ďopan

Upozornění

ZŠ a MŠ Supíkovice upozorňuje všechny žáky a rodiče, že na skypu probíhá přímý kontakt vyučujícího se žáky dle tříd. Je nutné nainstalovat skype na počítač, ipaid nebo telefon. Mám vyzkoušeno, že to jde na všech těchto zařízeních. Stačí vyhledat příslušného učitele dle školního mailu a kdokoliv ze skupiny může zájemce přihlásit. Takto už fungují skupiny mých předmětů. Je třeba řešit vzniklou situaci tímto způsobem.

Všem děkuje za pochopení Mgr. Jarmila Lašáková, ŘŠ

OK v přehazované

V pondělí 2.3. vyjeli naši reprezentanti v přehazované 1. stupně na okresní kolo, které se konalo v Žulové. Naši školu reprezentovali Nela Feilhauerová, Jakub Janošek, Alexej Mančík, David Merčák, Jan Vacenovský, Kateřina Stehlíková, Mikuláš Jati a Tomáš Richter.

Uzavření školy

Z rozhodnutí vlády ČR a na základě mimořádného opatření MZDR ČR proti šíření koronaviru ze dne 10.3.2020 se s platností od 11.3. zakazuje osobní přítomnost žáků základních škol při výuce. Od středy 11.3. bude tedy škola zavřená, vyučování nebude probíhat. V provozu nebude školní družina ani školní jídelna.

Toto opatření platí do odvolání. Sledujte webovou a facebookovou stránku a elektronickou žákovskou knížku. Jejich prostřednictvím budou žákům zadávány úkoly na samostudium a dozvíte se termín nástupu do školy.

A. Ďopan, zástupce ředitele

Recitace na prvním stupní

Pythagoriáda školní kolo

Školní kolo v recitační soutěži na 2. stupni

Školní kolo v recitační soutěži na 2. stupni

Ve čtvrtek 24. února proběhlo na 2. stupni školní kolo v recitační soutěži. Ve srovnání s loňskými roky se recitace zúčastnilo více soutěžících – tentokrát to bylo 11 dětí z 6. – 9. ročníku. Také výběr básní a přednes byl v letošním roce velmi pěkný a všichni soutěžící i porota byli s výkony spokojeni.

Masopust

Celoškolní projektový den