Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Knihovna Vincenze Priessnitze

Do nových prostor jesenické knihovny se děti z mateřské školy jely podívat ve čtvrtek 13.1. Seznámily se s výpujčním řádem, prací knihovnice a zopakovaly si, jak pečovat o knihy. Zažily také autorské čtení a volnou "čítárnu". Směly si vybrat knihy, které se jim líbí a ty si prohlížely. Prostory jsou vybaveny relaxační zónou se sedacími vaky a polštářky, takže byl celý pobyt pro nás velmi příjemný.

Zobrazit celý text

Děti ze školky navštívily pekárnu

Děti se v rámci projektu "Šablony" měly možnost podívat do řemeslné minipekárny ve Zlatých Horách. Manželé Horákovi se podělili o zkušenosti při pečení kváskového žitného chleba. Společně s dětmi jsme si upekli naše vlastní raženky, uzle a prohlédli si vybavení této malé rodinné pekárny. Na svačinu děti od paní Horákové dostaly teplý žitný chléb s domácí pomazánkou a levandulovou limonádu .

Nabídku pečiva s možností dopravy až k vašim dvěřím  si můžete prohlédnout na www.cafis.cz

Z naší školní kuchyně

Z naší školní kuchyně.

Vážení rodiče, žáci i ostatní strávníci naší školní jídelny.Chtěla bych Vám jménem kolektivu školní jídelny popřát do Nového roku hodně zdraví, pohody a optimismu.Určitě jste zaznamenali, že v naší školní jídelně došlo ke změnám. Přivítali jsme v našem kolektivu novou posilu - paní Beňovou, která je vyučená kuchařka. Spolu s ní a s paní Radovou bychom chtěly zvednout laťku našich obědů o stupínek výše.

Vánoce

Malá školní družinka Vám přeje klidné a pohodové svátky vánoční a lepší rok 2022!

STRAVNÉ na leden 2022

Ceny stravného od 1.1.2022

Vážení rodiče

Vážení rodiče,

vzhledem k pozitivitě na covid paní učitelky z prvního stupně jsem obdržela informace k řešení situace od hygieny.

V karanténě jsou žáci 3. a 4. třídy, kteří nepůjdou do školy. Rodiče obdrží smsku z hygieny a budou se řídit pokyny z smsky. Další informace sledujte v EŽK.

Pro všechny ostatní třídy se nic nemění a opět sledujte EŽK.

Prosím rodiče, aby do školy posílali zdravé děti.

Mgr. Jarmila Lašáková

Problémy s Bakaláři

Vážení rodiče a žáci,

v minulých dnech se na mě někteří z vás obrátili ohledně problémů s přihlašováním do EŽK. Podle informací Bakalářů došlo k problémům v mobilní aplikaci. Ta kvůli chybě jednorázově odhlásila všechny uživatele a při pokusu o přihlášení jim napsala, že platnost hesla vypršela. Jak tedy postupovat?

- pokusit se přihlásit znovu stále platným heslem
- pokud to nepůjde, požádejte svého třídního učitele o znovuvydání hesla
- pokud se ani přesto nepřihlásíte, zkuste mobliné aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat
- pokud se vám pořád nepodaří přihlásit, kontakujte prosím mě mailem nebo telefonem

Prázdniny

Podzimní prázdniny

Vážení rodiče a žáci,

sdělujeme vám, že na naší škole podzimní prázdniny prodlouženy nebudou. Proběhnou tedy v normálním termínu 27. a 29.10. Ve čtvrtek 28.10. je státní svátek.
Ve středu 27.10. bude v provozu školní družina v běžném rozsahu od 6:10 do 17:10 hod. Bude zajištěna i strava. V pátek 29.10. družina v provozu nebude.

Družina zpět

Vážení rodiče,

k uzavření ranního provozu jsme dospěli proto, že o ni byl malý zájem. Obratem se ale ozvali rodiče, kteří by nakonec dítě ráno do družiny chtěli dávat. Rozhodli jsme se tedy ranní provoz družiny nerušit! Bude probíhat i nadále od 6:10 do 7:10 hod.
Za komplikace se omlouváme.

Počet stránek:1 2 3 4 5 6 7 8 9 10