Základní škola a Mateřská škola Supíkovice

Supíkovice 129, 790 51, e-mail: dopan@skola-supikovice.info


--

 

 

 

 

 

 

 

 

Volitelné předměty:

- Florbal
- Technické činnosti
- Seminář z českého jazyka
- Seminář z matematiky

Zájmové útvary:

- Přírodovědná praktika
- Sportovní hry
- Školáček
 

Soutěž v obratnosti družstev 1. stupeň ZŠ

Ve čtvrtek 24. 3. se žáci 1. stupně sešli v tělocvičně naší školy, aby se zúčastnili soutěže obratnosti družstev. Soutěžící si vyzkoušeli svou obratnost a rychlost na překážkové dráze.
Jednotlivý účastníci bojovali s chutí, nasazením a fandění se neslo celou tělocvičnou. Soutěžilo osm družstev, která musela být smíšená, chlapci a dívky.  Soutěžilo se ve třech kategoriích.
Na prvním místě v nejmladší kategorii se umístilo družstvo složené z dětí: Adam Zajac, Amálie Lučanová, Vojtěch Otáhal. Místo druhé obsadilo družstvo:  Monika Leifertová, Barbora Bednářová, Vojtěch Malaník. Na místě třetím doběhlo družstvo ve složení: Markéta Jurášová, Dominik Hochmaul, Nikolas Feilhauer.
Ze třetí třídy se na tuto soutěž sešlo dostatek dětí, aby zvládly vytvořit dvě soupeřící družstva proti sobě. Na prvním místě se umístilo družstvo: Tereza Kubánková, Klára Neummanová, Patrik Šarman, Jaroslav Jurke, kteří posunuli Vojtěcha Bračíka, Pavla Hečka, Dominiku Dunovou a Dominika Mančíka na místo druhé.
V kategorii starších žáků první místo vybojovalo družstvo Natálie Hrabovská, Jana Leifertová, Tomáš Bračík, Vojtěch Zajac. Těsně za nimi druhé místo získali: Pavel Strýček, Ema Strýčková, Jaroslav Lučan, Zuzana Malaníková.
Děkujeme všem zúčastněným za účast a jednotlivým družstvům gratulujeme. :-)

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies