Na naší škole jsou otevřená dvě oddělení školní družiny.

1. oddělení  ŠD – vychovatelka Kateřina Kubáňová (pro žáky 1. a 2. třídy)
  2. oddělení  ŠD – vychovatelka Jana Urubková (pro žáky 3. až 5. třídy)

V případě nenaplnění obou oddělení se mohou přihlašovat i žáci vyšších ročníků.

Provoz školní družiny

Ranní provoz školní družiny probíhá denně od 6:10 do 7:00 hod.

Pondělí - 11:10 – 17:10

Úterý  - 11:10 – 17:10

Středa  - 11:10 – 17:10

Čtvrtek - 11:10 – 17:10

Pátek - 11:10 – 17:10

Do 14:51 jsou v provozu obě oddělení školní družiny. Ve 14:51 jsou oddělení spojovány a děti převáděny do druhého oddělení.

Prosíme rodiče, aby v době od 13:30 do 14:45 nevyzvedávali své děti ze školní družiny, probíhá zde hlavní zájmová činnost a chod oddělení se tímto narušuje. Děkujeme za pochopení.

Poplatky školní družiny

Žáci chodící pravidelně do školní družiny hradí za každé pololetí 500,-Kč. Žáci docházející pouze na jednu hodinu denně hradí 100,-Kč za pololetí. Poplatky za školní družinu vám budou strhávány z vašich účtů, které máte k těmto účelům ve škole zřízeny.

Kroužky ve ŠD

Každé pondělí v době od 15:00 – 16:00 hod. bude probíhat kroužek Tvoření pro děti. Kroužek se neplatí, probíhá v rámci školní družiny.

Pitný režim ve ŠD

Pitný režim ve školní družině se zajišťuje následovně:

Každé dítě si do ŠD donese svou podepsanou šťávu, kterou používá pouze on sám. Pokud šťáva dojde, donese si dítě novou. Není povinnost nosit šťávu, pitný režim je zajištěn i pitnou vodou v ŠD.

Odchody a příchody žáků do pobočky ZUŠ Vidnava na naší škole

Za příchody a odchody dětí do těchto oborů nezodpovídají ani vychovatelky, ani škola. Rodiče byli písemně seznámeni, že děti do těchto útvarů odcházejí samy a z těchto útvarů se vracejí také samy bez doprovodu.